Дошка гонару “Лепшыя навучэнцы”

Аланцьева Алеся Алегаўна

АЛАНЦЬЕВА Алеся Алегаўна – студэнтка 4 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі

Антоненка Ксенія Сяргееўна  (Copy)

АНТОНЕНКА Ксенія Сяргееўна – студэнтка 2 ступені атрымання адукацыі гісторыка-філалагічнага факультэта

АСМАЛОЎСКАЯ Крысціна Уладзіміраўна

АСМАЛОЎСКАЯ Крысціна Уладзіміраўна – студэнтка 3 курса факультэта эканомікі і права

БОНДАРАВА Таццяна Аляксандраўна

БОНДАРАВА Таццяна Аляксандраўна – студэнтка 4 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства

ВІНІК Арцём Сяргеевіч

ВІНІК Арцём Сяргеевіч – сстудэнт 4 курса факультэта фізічнага выхавання

ВОПСЕВА Дзіяна Вітальеўна

ВОПСЕВА Дзіяна Вітальеўна – студэнтка 3 курса гісторыка-філалагічнага факультэта

ГАВАРУШКІНА Юлія Уладзіміраўна

ГАВАРУШКІНА Юлія Уладзіміраўна – студэнтка 4 курса гісторыка-філалагічнага факультэта

ГАЦАКОЎ Ілля ігаравіч

ГАЦАКОЎ Ілля ігаравіч – студэнт 4 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі

Дагаева Анастасія Вадзімаўна

ДАГАЕВА Анастасія Вадзімаўна – студэнтка 4 курса факультэта фізічнага выхавання

ДУБАВЕЦ Таццяна Іванаўна

ДУБАВЕЦ Таццяна Іванаўна – навучэнка Горацкага педагагічнага каледжа

ИВАНОВА Аліна Уладзіміраўна

ІВАНОВА Аліна Уладзіміраўна – студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права

Кірэйцаў Антон Аляксандравіч

КІРЭЙЦАЎ Антон Аляксандравіч – студэнт 4 курса факультэта фізічнага выхавання

КАЛІНОЎСКАЯ Валянціна Міхайлаўна

КАЛІНОЎСКАЯ Валянціна Міхайлаўна  – студэнтка 4 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства

Каштальянава Анастасія Андрэеўна

КАШТАЛЬЯНАВА Анастасія Андрэеўна – студэнтка 4 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

КАШЫРЫНА Аляксандра Леанідаўна

КАШЫРЫНА Аляксандра Леанідаўна – студэнтка 2 ступені атрымання адукацыі факультэта замежных моў

КРАСОЎСКАЯ Кацярына Уладзіміраўна

КРАСОЎСКАЯ Кацярына Уладзіміраўна – студэнтка 2 ступені атрымання адукацыі факультэта замежных моў

КУШЛЯНКОЎ Артур Віктаравіч

КУШЛЯНКОЎ Артур Віктаравіч – студэнт 3 курса факультэта фізічнага выхавання, стыпендыят Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

ЛОСІКАВА Ангеліна Аляксандраўна

ЛОСІКАВА Ангеліна Аляксандраўна – студэнтка 5 курса факультэта замежных моў

МАМОШКА Аліна Васільеўна

МАМОШКА Аліна Васільеўна – студэнтка 3 курса факультэта эканомікі і права

МАТАСЁВА Вікторыя Эдуардаўна

МАТАСЁВА Вікторыя Эдуардаўна – студэнтка 3 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі, стыпендыят Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

МУРАШКА Элана Аляксандраўна

МУРАШКА Элана Аляксандраўна – навучэнка Сацыяльна-гуманітарнага каледжа

Набокаў Дзмітрый Сяргеевіч (Copy)

НАБОКАЎ Дзмітрый Сяргеевіч – студэнт 3 курса факультэта фізічнага выхавання, майстар спорта міжднароднага класа

ОДАЕЎ Даўрангелдзі Далетгелдыевіч

ОДАЕЎ Даўрангелдзі Далетгелдыевіч – студэнт 3 курса факультэта эканомікі і права

ПАГІРСКАЯ Кацярына Вячаславаўна

ПАГІРСКАЯ Кацярына Вячаславаўна – студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права

ПЕТРУШЭНЯ Вольга Віктараўна

ПЕТРУШЭНЯ Вольга Віктараўна – студэнтка 3 курса факультэта замежных моў

РАМАНЕНКА Вольга Аляксандраўна

РАМАНЕНКА Вольга Аляксандраўна – студэнтка 2 ступені атрымання адукацыі факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства

РУЧКО Дар’я Юр’еўна

РУЧКО Дар’я Юр’еўна – студэнтка 4 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства

СІЛІНА Анастасія Дзмітрыеўна

СІЛІНА Анастасія Дзмітрыеўна – студэнтка 4 курса факультэта замежных моў

Самусенка Анастасія Вячаславаўна (Copy)

САМУСЕНКА Анастасія Вячаславаўна – студэнтка 3 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства

Стральцова Таццяна Юр’еўна (Copy)

СТРАЛЬЦОВА Таццяна Юр’еўна – студэнтка 4 курса гісторыка-філалагічнага факультэта

Сярова Варвара Ягораўна (Copy)

СЯРОВА Варвара Ягораўна – студэнтка 4 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі

ХАРОШЧА Аліна Дзмітрыеўна

ХАРОШЧА Аліна Дзмітрыеўна – студэнтка 3 курса факультэта фізічнага выхавання

ЦЯРЭШКА Эля Анатольеўна

ЦЯРЭШКА Эля Анатольеўна – студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права

ЦЯЦЮЕВА Ксеняя Сяргееўна

ЦЯЦЮЕВА Ксеняя Сяргееўна – студэнтка 4 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства

ШКУРКО Кірыл Мікалаевіч

ШКУРКО Кірыл Мікалаевіч – студэнт 3 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства

ШУПІКАВА Ангеліна Яўгенаўна

ШУПІКАВА Ангеліна Яўгенаўна – студэнтка 3 курса факультэта фізічнага выхавання

ШЫМАТКОВА Дар’я Аляксандраўна

ШЫМАТКОВА Дар’я Аляксандраўна – студэнтка 4 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства

Шырокі Міхаіл Валер’евіч (Copy)

ШЫРОКІ Міхаіл Валер’евіч – студэнт 2 ступені атрымання адукацыі гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Image
Министерство образования Республики Беларусь
Image
Национальная библиотека Беларуси
Image