Дошка гонару «Лепшыя навучэнцы» (2020)

Іваноў Арцём Алегавіч

ІВАНОЎ Арцём Алегавіч — студэнт 4 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства, суіскальнік навуковага гранта Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь

Ільюшчанка Маргарыта Ігараўна

ІЛЬЮШЧАНКА Маргарыта Ігараўна — студэнтка 4 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят імя Я. П. Кудрашова

Агеева Ксенія Дзмітрыеўна

АГЕЕВА Ксенія Дзмітрыеўна — студэнтка 4 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства, прызёр міжнародных алімпіяд

Апідовіч Андрэй Аляксандравіч

АПІДОВІЧ Андрэй Аляксандравіч — студэнт 3 курса факультэта фізічнага выхавання, член зборнай каманды Рэспублікі Беларусь па спартыўнаму арыентаванню

Асмалоўская Крысціна Уладзіміраўна

АСМАЛОЎСКАЯ Крысціна Уладзіміраўна — студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права, стыпендыят імя М. В. Машчанкі

Ахмаева Алівія Аляксандраўна

АХМАЕВА Алівія Аляксандраўна — навучэнка сацыяльна-гуманітарнага каледжа, стыпендыят імя Я. Купалы

Брацішчава Дзіяна Алегаўна

БРАЦІШЧАВА Дзіяна Алегаўна — студэнтка 3 курса, старшыня прафсаюзнага бюро факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства

Буглак Ксенія Аляксандраўна

БУГЛАК Ксенія Аляксандраўна — студэнтка 3 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят імя П. Броўкі

Дубавец Таццяна Іванаўна

ДУБАВЕЦ Таццяна Іванаўна — навучэнка Горацкага педагагічнага каледжа, стыпендыят імя Я. Купалы

Зелянкевіч Ангеліна Пятроўна

ЗЕЛЯНКЕВІЧ Ангеліна Пятроўна — студэнтка 3 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі, стыпендыят Спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Кандраценка Валерыя Сяргееўна

КАНДРАЦЕНКА Валерыя Сяргееўна — студэнтка 3 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства, стыпендыят імя К. Крапівы

Кашырына Аляксандра Леанідаўна

КАШЫРЫНА Аляксандра Леанідаўна — студэнтка 2 ступені атрымання адукацыі факультэта замежных моў, стыпендыят імя Ф. Скарыны

Красоўская Кацярына Уладзіміраўна

КРАСОЎСКАЯ Кацярына Уладзіміраўна — студэнтка 2 ступені атрымання адукацыі факультэта замежных моў, стыпендыят імя М. Багдановіча

Кушлянкоў Артур Віктаравіч

КУШЛЯНКОЎ Артур Віктаравіч — студэнт 4 курса факультэта фізічнага выхавання, стыпендыят Спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Лук'яненка Кацярына Андрэеўна

ЛУК'ЯНЕНКА Кацярына Андрэеўна — студэнтка 4 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства, стыпендыят імя Я. Коласа

Міхалёнак Вікторыя Канстанцінаўна

МІХАЛЁНАК Вікторыя Канстанцінаўна — студэнтка 4 курса факультэта замежных моў, стыпендыят Спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Мамошка Аліна Валер'еўна

МАМОШКА Аліна Валер'еўна — студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права, лаўрэат прэміі Магілёўскага абласнога выканаўчага камітэта

Марозава Ксенія Аляксандраўна

МАРОЗАВА Ксенія Аляксандраўна — студэнтка 3 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят імя Я. Коласа

Марцінкова Лізавета Аляксандраўна

МАРЦІНКОВА Лізавета Аляксандраўна — студэнтка 4 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства, кіраўнік валанцёрскага руху

Матасёва Вікторыя Эдуардаўна

МАТАСЁВА Вікторыя Эдуардаўна — студэнтка 4 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі, стыпендыят імя Я. Купалы

Мяшкова Наталля Аляксееўна

МЯШКОВА Наталля Аляксееўна — студэнтка 4 курса факультэта эканомікі і права, валанцёр Рэгіянальнага цэнтра прававой дапамогі

Нікіценка Яўгенія Юр'еўна

НІКІЦЕНКА Яўгенія Юр'еўна — студэнтка 3 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят імя В. І. Папова

Пагірская Кацярына Вячаславаўна

ПАГІРСКАЯ Кацярына Вячаславаўна — студэнтка 2 ступені атрымання адукацыі факультэта эканомікі і права, пераможца міжнароднага чэмпіянату «Моладзь у прадпрымальніцтве» – 2019

Папсуева Юлія Паўлаўна

ПАПСУЕВА Юлія Паўлаўна — студэнтка 3 курса гісторыка-філалагічнага факультэта, стыпендыят імя В. Ф. Капыціна

Петрушэня Вольга Віктараўна

ПЕТРУШЭНЯ Вольга Віктараўна — студэнтка 4 курса факультэта замежных моў, пераможца on-line віктарыны «Ганарымся нашай моладдзю»

Сіліна Анастасія Дзмітрыеўна

СІЛІНА Анастасія Дзмітрыеўна — студэнтка 5 курса факультэта замежных моў, старшыня студэнцкага Каардынацыйнага савета

Сініцкая Яна Аляксандраўна

СІНІЦКАЯ Яна Аляксандраўна — студэнтка 3 курса факультэта эканомікі і права, стараста вучэбнай групы

Старавойтава Валерыя Аляксандраўна

СТАРАВОЙТАВА Валерыя Аляксандраўна — студэнтка 3 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі, арганізатар праектаў інтэлектуальнага і маральнага кірунку

Страмужэўская Анастасія Аляксандраўна

СТРАМУЖЭЎСКАЯ Анастасія Аляксандраўна — студэнтка 4 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства, прызер Рэспубліканскага конкурсу «WorldSkills Belarus» – 2020

Сямёнава Лаліта Вячаславаўна

СЯМЁНАВА Лаліта Вячаславаўна — студэнтка 4 курса факультэта педагогікі і псіхалогіі дзяцінства, старшыня навуковага таварыства факультэта

Усава Юлія Александраўна

УСАВА Юлія Александраўна — студэнтка 4 курса факультэта замежных моў, валанцёр II Еўрапейскіх гульняў

Філончык Паліна Сяргееўна

ФІЛОНЧЫК Паліна Сяргееўна — студэнтка 4 курса факультэта фізічнага выхавання, старшыня студэнцкага савета самакіравання

Харошча Аліна Дзмітрыеўна

ХАРОШЧА Аліна Дзмітрыеўна — студэнтка 4 курса факультэта фізічнага выхавання, лідар валанцёрскага руху

Чабыкіна Алеся Аляксандраўна

ЧАБЫКІНА Алеся Аляксандраўна — студэнтка 4 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства, стыпендыят імя М. Багдановіча

Чысцякова Яна Анатольеўна

ЧЫСЦЯКОВА Яна Анатольеўна — студэнтка 4 курса факультэта пачатковай і музычнай адукацыі, арганізатар сацыяльна-культурных праектаў

Шкурко Кірыл Мікалаевіч

ШКУРКО Кірыл Мікалаевіч — студэнт 4 курса факультэта матэматыкі і прыродазнаўства, стыпендыят Спецыяльнага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Шупікава Ангеліна Яўгенаўна

ШУПІКАВА Ангеліна Яўгенаўна — студэнтка 4 курса факультэта фізічнага выхавання, лідар валанцёрскага руху

 stb iso 42

© 2021. Могилёвский государственный университет имени А. А. Кулешова
212022 г. Могилев, ул. Космонавтов, 1. Тел. +375 222 71 26 35 (понедельник – пятница) — отдел организации делопроизводства;
+375 222 71 05 70 (понедельник – суббота) — приемная ректора. Факс:  +375 222 71 36 26, Email: msu@msu.by
Разработка и дизайн сайта: ocit@msu.by

Яндекс.Метрика